Svěřte se našim servisním mistrům

Servis lyží a dalšího vybavení

Dokonalý servis lyží připraví vaše vybavení i na ty nejobtížnější sjezdovky. Máme dlouholeté zkušenosti a správné nástroje, které zajistí, že vaše lyže dostanou tu nejlepší péči.

Previous slide
Next slide
Servis lyží

Servis
lyží

Hrany a skluznice

Perfektně nabroušené i navoskované skluznice a precizně úhlované hrany. Tak od nás o odcházejí vaše lyže, které nám svěříte do servisu. Výsledkem kvalitního servisu je jak maximální požitek z jízdy, tak její bezpečnost O vybavení našich zákazníků se staráme se stejnou péčí, jako by bylo naše vlastní. Sejdeme se na svahu!

Lyžáky
na míru

Zapomeňte na otlačená chodidla

Udělejte svým nohám radost a nechte si u nás seřídit sjezdové boty tak, aby vás nikde nic netlačilo a nebránilo v pohodové jízdě.

Servis lyžařské boty

Ski-
alpinismus

Lyže a pásy

Než vyrazíte do terénu, nechte si zkontrolovat i upravit vázání a pásy u nás.

Na běžkách
jsme machři

Poběžíte jako po másle

Běžecké lyže dostávají často pořádně zabrat. Díky našemu servisu se budete na běžkách cítit, jako byste klouzali místo sněhu na oblacích.

Běžky
Lyžařská výbava

Bezpečnost na prvním místě

Přilby a další ochranné pomůcky

Bezpečnost při sportování bereme velmi vážně. Postaráme se proto o co největší spolehlivost vašich ochranných pomůcek. K tomu vám zároveň nabízíme široký sortiment dalšího vybavení, které vás uchrání před úrazy.

Vybavte děti na lyžařský kurz

Spolehlivé vybavení pro ratolesti

Lyžařské kurzy už dnes nejsou, co bývaly. Vyžadují, aby děti měly opravdu kvalitní vybavení. Samozřejmě chápeme, že z něj potomci za chvilku vyrostou. Proto vám nabízíme možnost si veškeré vybavení pro děti zapůjčit u nás. S perfektním servisem.

Lyžařský kurz

Rezervujte
si servis

Pro servis jsme k dispozici 5 dní v týdnu. Abychom
pro vás mohli vše vyřídit co nejrychleji, rezervujte si
prosím termín.

fb messenger

Whatsapp

Ikonka plus

Nejlepší
káva v brodě

Kávovar