Bootfitting

Zíma zima

Vše, co jste chtěli vědět o bootfitting

 

Mít boty na lyžování přesně na míru? No to je přece sen každého lyžaře, ale ne každý si může dovolit výrobu bot na míru. Máme pro vás dobrou zprávu. Lyžařské boty na míru vám nevyrobíme, ale upravíme je přesně podle vašich potřeb.

Lyžařská bota

 

Nasazení lyžařské boty do vázání

 

Co je vlastně bootfitting?

Co lze díky bootfitting zkorigovat?

Vnitřní tvar botičky, skelet a stélka. Nejčastěji se koriguje malíková hrana a zvětšuje se oblast nad kotníkem, které způsobují problémy nejvíce lidem.

Pro koho je bootfitting ideální?

Bootfitting je prakticky nutností pro člověka s atypickým tvarem chodidla. Vysoký nárt, plochá noha nebo vybočující prsty jsou problémem při nákupu běžných bot a při výběru lyžařských bot se problém ještě prohlubuje. Osoby s těmito problémy nemají šanci sehnat padnoucí lyžáky a bootfitting je jejich jediná šance si zalyžovat bez bolesti.

Kdy raději investovat do nových lyžařzských bot

Ani sebelepší bootfitting vás nezachrání, pokud si vyberete špatné lyžařské boty. Zbytečně neriskujte a neztrácejte čas výběrem lyžáků na vlastní pěst. Navštivte naší kamennou prodejnu a podíváme se společně vašim nožkám na zoubek.

Vybereme ty pravé boty přesně pro vás a malé drobnosti můžeme následně doladit bootfittingem. Není se čeho bát, najdeme řešení na míru každé noze.

Související zboží

Provozní
doba

Jsme tu pro Vás Po-Pá od 8:00 do 18:00 a v sobotu
od 8:00 do 12:00
Ikonka plus

Nejlepší
káva v brodě

Kávovar