Jízda ve
vysokém sedle

Nejkrásnější pohled na svět je ze sedla vysokého kola neboli velocipedu. To si aspoň myslí Dušan, který na velocipedu projezdil celý svět včetně legendárních cyklistických tras jako Paříž-Roubaix či Liege-Bastogne-Liege.

Jízda na velocipedu zahrnuje tvrdou dřinu, občasné pády a potřebujete k ní pevnou vůli. Stejně jako ke svým sportovním výkonům přistupuje Dušan i ke svému byznysu. Kdo občas nepadá, nedosahuje na okraj svých možností.

111 hodin
v sedle

a třísla pálí

Duis vestibulum. Fusce ac erat. Curabitur sagittis. Pellentesque ultricies, ante id lobortis feugiat, ipsum magna congue risus, pulvinar euismod arcu nunc ac

#dusanmihel

[instagram-feed]
[instagram-feed user="tksport_ub"]

TK SPORT

30 let zkušeností

INSPIROVALA NÁS láska ke sportu, říká zakladatel Tomáš Kment. V TK Uherský Brod jsme průkopníci v prodeji sportovního vybavení. Plníme si sen, který se zrodil na zasněžených horách. Dnes již pokračuje druhá generace v zavedené prodejně sportu a plní sny svým zákazníkům.

Ale nezoufejte, všechny námi prodané lyže a sportovní vybavení vám umožnují nevšední zážitky na jakémkoliv místě na světě. Zakládáme si na osobním přístupu a rodinné atmosféře.

Dušan Mihel s lyžařskou botou

místo kde se nespěchá

káva mezi špicemi

Zastavte se u nás na kus řeči a šálek té nejlepší kávy v Uherském Brodě, říká s nadsázkou a špetkou humoru Dušan Mihel, který se svou rodinou pokračuje v tradici, kterou jeho tchán před 20 lety založil.

Sport lidi sbližuje. O vtípky a srandičky tu není nouze. Je vždy úžasné, když se můžete podělit o své zážitky a vědomosti s ostatními. Rádi se s vámi tentokrát podělíme o zkušenosti se servisem a údržbou lyží.

vše o lyžích

a nejen o nich

Chcete vyrazit na svah a nemáte vybavení? Nevadí, zastavte se k nám a vybereme kvalitní lyže přímo pro vás a vybavíme vás špičkovými doplňky. Že máte raději běžky? Žádný problém. Máte vybavení a potřebujete jen servis? U nás najdete vždy to, co potřebujete.

Dušan Mihel na lyžích
Dušan Mihel servis kola

vše o kole

elektrická nevyjímaje

O kolech víme všechno a rádi se s vámi podělíme o naše letité zkušenosti. Vybavíme vás vším potřebným na kolo a zajistíme i špičkový servis. Rovný a přátelský přístup je u nás samozřejmostí.

Náš tým

jsme tu pro Vás

Zakládáme si na rovném a osobním přístupu. Navštivte nás a my vás o tom přesvědčíme.

Dušan Mihel

boss

Marcela Mihlová

vedoucí prodeje Intersport

Blanka Miková

vedoucí prodeje TK SPORT

Bára Zálešáková

asistentka prodeje

Dušan Mihel

servis léto

kola, rakety, in-line brusle

Nenecháme vás na holičkách. Připravíme vám kolo na novou sezonu přesně podle vašich představ.

půjčovna

nemusíte mít všechno

Chcete zkusit něco nového, ale máte strach, že vás to nebude bavit? Půjčíme vám potřebné vybavení, a co bude dál, je jen na vás.

Dětská kola
Kolo

Bazar

z druhé ruky

Aktuální sortiment našeho zboží najdete na našem facebooku.

Provozní
doba

Jsme tu pro Vás Po-Pá od 8:00 do 18:00 a v sobotu
od 8:00 do 12:00
Ikonka plus

Nejlepší
káva v brodě

Kávovar