Elektrické koloběžky

Léto léto

Kupujete první elektrickou koloběžku?

 

Jako děti jsme toužili projet na koloběžce celý svět, teď se nám toto přání může snadno splnit. Elektrické koloběžky jsou v dnešní době skladné, rychlé a na jedno nabití dojedete opravdu daleko.

Elektrická koloběžkaElektrická koloběžka

Do přírody nebo do města

Ve městě si v pohodě vystačíte s menší koloběžkou kompaktních rozměrů s malými kolečky. Užitečnou vlastností je i složení do kompaktního tvaru a následně lze koloběžku převézt MHD nebo ji zamknout ve skříni po příchodu do práce.

Terénní koloběžky mají větší kolečka a nejsou tak skladné. Na větší kolečka si však dejte pozor, koloběžka je kvůli nim hůře ovladatelná a není tak příliš vhodná na rušnou cyklostezku.

Nafukovací nebo pevná kolečka

Nafukovací gumová kolečka je čas od času nutné nafouknout a také hrozí jejich propíchnutí. Na druhou stranu poskytují příjemný komfort i na hrbolatějším terénu.

Polyuretanová kolečka vypadají jako kolečka na inline bruslích. Nehrozí jejich propíchnutí, ale každý kamínek nebo nerovnost ucítíte. Skvěle se hodí do města, kde můžete nechtěně přejet třeba skleněný střep, a kolečka zůstanou v pořádku.

Lehká konstrukce nebo pevnější rám

Ultra lehký rám z duralu je typický pro městské koloběžky, které musíte někam přenášet. Lehké koloběžky se snadno skládají a mají spoustu různých pojistek, takže se určitě sami nesloží.

Pevnější ocelové rámy najdete u robustních koloběžek do přírody. Pokud neřešíte místo a jezdíte v terénu, je pro vás ocel to pravé.

Výkon pro začátečníky nebo pro náročné

Začátečníci a středně pokročilí jezdci si v pohodě vystačí s výkonem do 350 W a maximální rychlostí 25-35 km/h. Výkon nad 350 W je určen pro terénní koloběžky a zkušené borce, kteří ustojí rychlost až 50 km/h. Kupujete-li elektrickou koloběžku dítěti, tak mu bude bohatě stačit výkon 100W.

Chcete-li koupit elektrickou koloběžku a nevíte si rady, tak se nám ozvěte nebo nás rovnou navštivte. Náš vyškolený tým vám pomůže vybrat elektrickou koloběžku přesně podle vašich představ. Zakládáme si na rovném přístupu a profesionalitě.

Související zboží

Provozní
doba

Jsme tu pro Vás Po-Pá od 8:00 do 18:00 a v sobotu
od 8:00 do 12:00
Ikonka plus

Nejlepší
káva v brodě

Kávovar