TK Sport

30 let zkušeností

INSPIROVALA NÁS láska ke sportu, říká zakladatel Tomáš Kment. V TK SPORT Uherský Brod jsme průkopníci v prodeji sportovního vybavení. Plníme si sen, který se zrodil na zasněžených horách. Dnes již pokračuje druhá generace v zavedené prodejně sportu a plní sny svým zákazníkům.

Ale nezoufejte, všechny námí prodávané lyže a sportovní vybavení vám umožňují nevšední zážitky na jakémkoliv místě na světě. Zakládáme si na osobním přístupu a rodinné atmosfére.

TK Sport počátky
Dušan Mihel s lyžařskou botou

místo kde se nespěchá

káva mezi špicemi

Zastavte se u nás na kus řeči a šálek té nejlepší kávy v Uherském Brodě, říká s nadsázkou a špetkou humoru Dušan Mihel, který se svou rodinou pokračuje v tradici, kterou jeho tchán před 20 lety založil.

Sport lidi sbližuje. O vtípky a srandičky tu není nouze. Je vždy úžasné, když se můžete podělit o své zážitky a vědomosti s ostatními. Rádi se s vámi tentokrát podělíme o zkušenosti se servisem a údržbou lyží.

vše o lyžích

a nejen o nich

Chcete vyrazit na svah a nemáte vybavení? Nevadí, zastavte se k nám a vybereme kvalitní lyže přímo pro vás a vybavíme vás špičkovými doplňky. Že máte raději běžky? Žádný problém. Máte vybavení a potřebujete jen servis? U nás najdete vždy to, co potřebujete.

Dušan Mihel na lyžích
Dušan Mihel servis kola

vše o kole

elektrická nevyjímaje

O kolech víme všechno a rádi se s vámi podělíme o naše letité zkušenosti. Vybavíme vás vším potřebným na kolo a zajistíme i špičkový servis. Rovný a přátelský přístup je u nás samozřejmostí.

Náš tým

jsme tu pro Vás

A nutno podotknout, že to dělá velice dobře. Sport lidi sbližuje. O vtípky a srandičky tu není nouze. Je vždy úžasné, když se můžete podělit o své zážitky. Těšíme sa na Vaši návštěvu.

Dušan Mihel

boss

Marcela Mihlová

vedoucí prodeje Intersport

Blanka Miková

vedoucí prodeje TK SPORT

Servis lyží

Servis Zima

lyže, běžky, snowboardy

Zastavte se u nás na kus řeči a šálek té nejlepší kávy v Uherském Brodě, říká s nadsázkou a špetkou humoru Dušan Mihelm.

půjčovna

nemusíte mít všechno

Francouzská společnost Rossignol se zabývá výrobou lyží, snowboardů a dalšího vybavení pro zimní sporty. 

Prodejna lyží
Dušan Mihel

Bazar

z druhé ruky

Aktuální sortiment našeho zboží najdete na našem facebooku.

Provozní
doba

Jsme tu pro Vás Po-Pá od 8:00 do 18:00 a v sobotu od 8:00 do 12:00

Ikonka plus

Nejlepší
káva v brodě

Kávovar